Lady Gaga bude tváří čaje Twinings

7. srpna 2010 v 20:23 | KAju$QA |  Lady Gaga

Lady Gaga bude tváří čaje Twinings

gaga2_00173_107_iflfin copy

Zdroj:
KAju$Qa

Svou láskou k čaji se extravagantní star netajila nikdy. Teď se jí její dlouholetá vášeň vyplatila. Světoznámá čajová značka jí totiž nabídla mnohamilionový kontrakt!
Nejednou byla Gaga vyfocena, jak na veřejnosti třímá starožitný hrneček s podšálkem naplněný čajem. To neuniklo několika nadnárodním společnostem, které obchodují s tímto nápojem a chtěli, aby se zpěvačka stala jejich tváří.Lady Gaga ovšem není jen pouhým konzumentem čaje, ale je také jeho velkým znalcem, a tak si mezi nabídkami pečlivě vybrala tu značku, které skutečně věří.

"Twinings produkuje čaj už 300 let a já ho vážně zbožňuji," vysvětlila Gaga, proč zvítězila právě tato, původem britská společnost.

← Víš, že Lady Gaga používá k podpisování svých plakátů pero Pilot Frixion? Vyhraj ho na facebooku!

Dalším důvodem bylo však i to, že firma hodlá uvést do prodeje zcela nový druh čaje: "Bude se jmenovat The Taste Of Gaga nebo nějak podobně a Lady Gaga si sama vybere, kterou odrůdu svým jménem zaštítí," vysvětlil mluvčí čajové společnosti.

"Myslím, že to bude něco orientálního," naznačila star a na závěr dodala: "Chci, aby se můj čaj dal pít studený i teplý a aby si ho dávali hlavně mladí lidé!"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

,,KLIK"prosím!!!!

KLIK!!! 72.1% (308)
I don't KLIK!! 27.9% (119)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama